OCHUTNEJTE NOVÉ ČESKÉ SLADKÉ PLACKY A VE SVĚTLE S RADOSTÍ ROZTANČETE SVŮJ DEN
❤❤❤

Jidla_Svetla_Sladke placky_3D_obal-min

ČESKÉ SLADKÉ PLACKY PRO RADOST, ZDRAVÍ A IDEÁLNÍ VÁHU 

Motivem pro tvorbu novodobého českého sladkého jídla bylo nádorové onemocnění autorky. Při hledání příčiny svého onemocnění postupně zjistila, že nemůže konzumovat cukr, lepek, laktózu a také teplomilné maso. A tak si položila otázku: „Co budu teď jíst?“ Hledala, zkoušela, tvořila několik let, až vytvořila své originální recepty úžasných Sladkých placek a další recepty pro inspiraci, a to i na vánoční stůl a spoustu dalšího…

V knize najdete kompletní postupy KROK za KROKEM, včetně přípravy a fotodokumentace jednotlivých kroků.

Porozumíte, jak získat ze své stravy maximum výživy a energie pro své tělo.

Dozvíte se, proč diety dlouhodobě nefungují a jak vás vědomá strava povede k optimální redukci vaši tělesné váhy a to zcela přirozeně.

Kniha je koncipována do výjimečných rozměrů, které mají i duchovní přesah

Objevíte, jak najít cestu k sebelásce a své hodnotě. Odkryjí se vám souvislosti spojené s komunikací v rodině, které vám pomůžou vybudovat si a udržet harmonické vztahy.

Uvědomíte si své smysly a propojenost s matkou přírodou, hlavně skrze dřeva našich stromů a jeho využití v našich kuchyních.

Také se můžete těšit na nádherné originální mandaly osmi čaker harmonizující vaše tělo i Duši s vysvětlujícím slovním doprovodem.

To vše je propojeno něčím, co nás přesahuje a co je přítomno vždy a všude, to co nemá začátek ani konec .

Autorka opět sestavila tým skvělých lidí, kteří se spolu s ní podíleli na tomto díle. Nyní se již můžete těšit na okouzlující vůni a chuť Sladkých placek , neb vám pomůžou k vaší vitalitě a vytvoří pohodu a krásné vztahy.

 

Kniha Jídla Světla – Sladké placky Jolany Janišové je ve výhradní distribuci společnosti – PEMIC BOOKS a.s., žádejte u svých knihkupců

nebo si ji můžete objednat i ZDE

Reference na Sladké placky

Chutnou a zdravou Sladkou plackou jsi mě nastartovala k zamyšlení se nad tím, jaká byla moje strava doposud. Pochopila jsem, proč jsem byla tak unavená a z čeho pramenily některé mé zdravotní potíže. Od našeho prvního vaření dodržuji Tvé rady. Únava je pryč i nějaké to kilo také. Joli, už se těším na další Tvé jistě výborné recepty a neocenitelné rady pro harmonický život.

S úctou
Bc. Taťána Šebeková, účetní

Po kurzu se mi podařilo vykouzlit báječně vonící a chutnající Sladké placky, které jsou navíc zdravé a extra výživné, paráda! Navíc každá placka byla originální a jedinečná stejně tak, jako jejich tvůrkyně! Při tvoření placek doma s dětmi jsem se vrátila do dětských let, kdy jsme si hrály a dělaly vše tak, jak to cítíme! Pro mě obrovským přínosem byla také celá řada praktických informací a inspirací nejen co se týče výživy, ale komplexně zdraví. Moc děkuji a všem doporučuji!

 

Ing. Pavlína Bulguri, poradce zdravého životního stylu

Děkuji za kurz Sladké placky. Placku, kterou jsem si upekla, jsem jedla celý víkend – pro mě výtečná. Manžel ochutnal, i jako svačinku si to také rád dá.

Ivana Kargerová, vedoucí stravování ve školách

Kurz vaření Sladkých placek byl velmi milý, a plný nových informací, o kterých jsem neměla ani potuchy. Jolana nám ukázala jak se dá vařit nově, lehce a zdravě.
Vnímám obrovský přínos pro mě zejména v tom,  že právě otázka jídla je na cestě k celkovému uzdavení nejdůležitější.
Jolana ukázala nám všem, jak jednoduché je stravovat se zdravě a zároveň chutně.

Díky Joli,

Tereza, terapeut

Vaření Sladkých placek, které proběhlo v kuchyni MŠ Vápenná se mi velice líbilo. Bylo zcela v rozporu s tím, co jsem doposud praktikovala. Celé odpoledne jsem se senzačně bavila a získala nové poznatky. Od té doby jsem do svého jídelníčku začala zařazovat i to o čem jsem jen slyšela, ale nikdy nepoužila. Vyzařuje z Jolanky optimismus a velká energie, kterou dokáže nakazit v dobrém smyslu i ostatní, které potká na své pouti světem. Sama jsem to zažila na své kůži. Moje dcera má radost, že budu vařit i z jejich ingrediencí, které si dovezla. Dokonce si zpívám se svým vnukem, když přijde na návštěvu.

Takže vstupme s plnou vervou do nového životního stylu a buďme zdraví a plní elánu, ale ne za pomocí „lékařů“ packalů, kteří jen odstraňují následky, ale příčinou se nezabývají.

Ještě jednou díky za příjemné odpoledne.

Inge Hadwigerová, úřednice

Děkuji Jolance za recepty na Sladké placky. Zamyslela jsem se nad tím, jak se vlastně špatně stravuji. Chtěla bych to změnit i díky mému zdravotnímu problému. Jolanka nás naučila jak si upéct zdravou Sladkou placku, a že se každému povedla. Byla moc dobrá.

Mirka Neugebauerová

Kurz vaření Sladkých placek s Jolanou Janišovou probíhal v naší mateřské škole poprvé. Jeho výsledek byl stoprocentní. Pohodová atmosféra, příjemní lidé a chuť všech přítomných dozvědět se zajímavé informace o svém těle, o zdraví, o zdravých potravinách. Ale hlavně se všechny přítomné dámy naučily připravit výbornou Sladkou placku plnou výborných kvalitních potravin. Každá si na velmi kvalitní titanové pánvi připravila výživnou a chutnou Sladkou placku jenom z těch nejlepších ingrediencí dle vlastní chuti. Všem doporučuji!

Bc. Pavlína Hannigová, ředitelka MŠ Vápenná

Sladké placky od Jolanky doporučuji všem, kteří chtějí začít svůj den se světelnou láskyplnou energií. Po této vydatné vyvážené sladké snídani vydržíte nasycení až do oběda. 

S láskou Monika Anastázie Pawlitová ❤

Kniha Jídla Světla – Sladké placky Jolany Janišové je ve výhradní distribuci společnosti – PEMIC BOOKS a.s., žádejte u svých knihkupců

Nebo si ji objednejte na eshopu Knihcentum.cz 

Zájemci ze Slovenska ZDE

Zájemci z jiných států světa ZDE